Nieuws

New Business Radio Live! 1106

Dit wordt de toekomst van plantaardige voeding

New Business Radio LIVE! met Glenn van der Burg gemist?

De discussie over plantaardig gehakt draait allang niet meer alleen om een naam op een verpakking. Achter de strijd over woorden schuilt een veel grotere vraag: wie bepaalt de spelregels in een markt die razendsnel verandert?

In New Business Radio LIVE! sprak Glenn van der Burg met Rutger Rozendaal van De Vegetarische Slager over de ontwikkelingen die de toekomst van plantaardige voeding bepalen. Ook deelde hij de lessen uit de ontwikkeling van De Vegetarische Slager: van ambitieuze start-up naar internationale scale-up binnen Unilever en de overgang naar The Vegetarian Butcher Collective.

Tafelgast Karin Weening inspireert ondernemers en professionals met haar bedrijf Nieuwetijds Business om zakelijk succes te verbinden met persoonlijke groei, betekenis en bewust leiderschap. 

In 'Fast Forward' kregen twee gasten de tijd om hun product, innovatie, organisatie, boek of podcast in de spotlight te zetten. Deze keer waren het Harold Bink van LMB Sports en Ike Iyere van Future Moves.

De Inspire Top 3 met mediafavorieten kwam van tafelgast Karin Weening. 

New Business Radio LIVE!
Elke donderdag van 16:00 tot 17:00 uur hoor je hét magazine programma van New Business Radio.

Hét programma waar de ontwikkeling van de business en jouw persoonlijke ontwikkeling centraal staan. In hoog tempo komen innovaties, ondernemersverhalen, inzichten uit de wetenschap, de Fast Forward en de Inspire Top 3 langs. Met verschillende studiogasten en onderwerpen staat het programma garant voor afwisseling en sfeer!

New Business Radio LIVE! wordt mede mogelijk gemaakt door MKB Brandstof, overal in Nederland tanken en laden.

Luister deze uitzending ook via onze app. Download hier.

Luister live