Nieuws

Dag van de ZZP'er 2026 Thierry Aartsen

De Dag van de ZZP'er 2026 op New Business Radio

De Ondernemer was er tijdens de Dag van de ZZP’er weer LIVE bij vanuit Nijkerk.

Op zaterdag 11 april 2026 werd voor de dertiende keer op rij de Dag van de ZZP'er georganiseerd. Vanuit Hart van Holland in Nijkerk, deed De Ondernemer op New Business Radio live verslag van hét evenement voor zelfstandig ondernemers. Hét jaarlijkse evenement voor zelfstandigen behandelde alle uitdagingen waarmee zzp’ers te maken krijgen op een uitdagende manier. Zo werden er keynotes en zzp-talks gehouden en natuurlijk schoven deze sprekers en experts aan in de studio om hun verhaal nog eens dunnetjes over te doen.

Daphne van der Meijs en Roland Tameling namen je tijdens de Dag van de ZZP’er mee in de wereld van zelfstandig ondernemen. Vanuit Hart van Holland gingen ze in gesprek met Frank Alfrink, Kay Burger en Leo Kits van ZZP Nederland; VVD minister van Werk en Participatie Thierry Aartsen; Ron van der Net en Yves Feijen van Stichting ZSO; Martin van Kranenburg, spreker en trainer op het gebied van neuromarketing, AI en ChatGPT; Pim van Schaik van Rompslomp; SEO- en online content expert Etienne Donicie; Arjan Vroom, Senior Marketeer Sparen en Beleggen van Nationale Nederlanden; Gen Z-expert en jongerenonderzoeker Laura Bas; business- & loopbaancoach voor freelancers Digna Brand; Annemieke Postema van AOVdokter; presentatrice, spreker en dagvoorzitter Sandra Dierx; en Esther van der Meer van eAccounting.

De Ondernemer op New Business Radio stond zaterdag 11 april in het teken van de Dag van de ZZP’er. Drie uur lang waren Daphne van der Meijs en Roland Tameling LIVE te horen vanuit Hart van Holland in Nijkerk.

Luister deze uitzending ook via onze app. Download hier.

Luister live