
Hoe geef je richting in een wereld vol verandering?
De samenleving staat voor gigantische uitdagingen: van energietransitie en klimaatadaptatie tot zorg, mobiliteit en verstedelijking. Advies- en projectmanagementbureau AT Osborne helpt overheden en organisaties om die vraagstukken niet alleen te begrijpen maar er ook écht mee aan de slag te gaan.
In deze Let’s Talk Business gaat Fabienne de Vries in gesprek met het directieteam van AT Osborne. Hoe werken zij aan complexe maatschappelijke opgaven? Hoe maken ze maatschappelijke impact zichtbaar en voelbaar én waarom stellen ze de mens altijd centraal in hun aanpak?
Te gast zijn Eddy Westerveld, Ineke Meijer en Rutger Kriek, de drie directieleden van AT Osborne. Met hen gaat Fabienne onder meer in op hoe je richting geeft in een wereld vol verandering en hoe je oog houdt voor de menselijke maat.
Let's Talk Business
Elke werkdag ontvangt New Business Radio tussen 10:00 en 11:00 uur ondernemende mensen met inspirerende verhalen in Let's Talk Business.
Hoe is jouw bedrijf ontstaan en wat was de vonk? In het radioprogramma Let’s Talk Business gaat het uiteraard over de business, maar zeker ook over de ontwikkelingen in het bedrijf, de markt en de branche. Er wordt teruggeblikt, vooruitgekeken en er worden persoonlijke ervaringen gedeeld. Wat ging er goed, wat zijn leerpunten en hoe ziet de business er over vijf jaar uit?
Dit alles in een één uur durend radioprogramma onder de enthousiaste begeleiding van presentatoren Ron Lemmens, Fabienne de Vries en Martine Hauwert.
Let’s Talk Business wordt mede mogelijk gemaakt door MAAS Koffie en Baaz.nl.