
Blijf uit de problemen als ondernemer met de MKB Finance Maand
Juni is MKB Finance Maand bij De Ondernemer. Elke dinsdag tussen 12:00 en 13:00 uur spreekt presentator Gerben van Driel met ondernemers en experts over hoe jij meer grip krijgt op je cijfers. Deze aflevering hoorde je gesprekken met:
Michiel Hordijk, directeur van het Instituut voor Midden- en Kleinbedrijf (IMK), over het financieringsklimaat en het saneren van coronaschulden; Ferdinand Bosvelt van Turnaround Advocaten over hoe je concreet uit de penarie komt als failissement dreigt als ondernemer; en Geert Dreschler van MKB accountants over hoe je voorkomt dat je in de problemen komt.
De Ondernemer
Elke dinsdag schuiven tussen 11:00 en 13:00 uur (top)ondernemers en andere experts aan in de studio in het programma De Ondernemer. In De Ondernemer delen ondernemers en experts hun visie op onder meer personeel, online marketing, financiering en innovaties.
De Ondernemer is wekelijks op dinsdag van 11:00 tot 13:00 uur live te beluisteren op New Business Radio en is ook te zien, via de homepage van De Ondernemer, YouTube en Facebook.
Na de uitzending is het programma terug te luisteren via je favoriete podcastplatform.