Nieuws

Held, foto: Pexels

Power to the alledaage helden

Luister maandag om 15:00 uur naar People Power.

De volgende alter ego van Bruce Wayne, Clark Kent of Mieke Fonkel bevindt zich gewoon onder jouw personeel. Want het zijn mogelijk de mensen die binnen jouw organisatie het voortouw nemen en experimenteren, terwijl de rest afwacht. Of het is die ene persoon die een ongemakkelijk gesprek niet uit de weg gaat of ruimte maakt voor een ander in plaats van zichzelf op de voorgrond te plaatsen. 

In People Power duikt Glenn van der Burg in het fenomeen alledaagse helden, hoe je ze herkent en hoe het is om er één te zijn. Te gast zijn Mattheis van Leeuwen, hoofddocent en mede-oprichter van de Behavior Change Academy; Eric van 't Zelfde, auteur, spreker en rector van Dream School; en Tica Peeman, eigenaar van VIStrainingen. 

People Power
People Power is hét online radioprogramma van Glenn van der Burg over de kracht van mensen in organisaties. People Power richt zich op managers, ondernemers en professionals die hun organisatie beter willen laten presteren en hun mensen gelukkiger willen maken in hun werk. Met gasten in de studio, telefonische interviews en de laatste inzichten uit wetenschap en managementliteratuur in vogelvlucht. Elke maandag tussen 14:00 en 16:00 uur op New Business Radio.

Luister deze aflevering ook via onze app. Download hier.

Foto: Pexels

Luister live