Nieuws

Jawly Foto: Jawly

Onbewust tandenknarsen; dit is de oplossing

Luister dinsdag om 11:00 uur naar De Ondernemer met Jonathan van Noord.

Je doet het bijna altijd onbewust, maar toch kan je hiet verandering in brengen; kaakklemmen en tandenknarsen. Wereldwijd hebben zo'n 100 milijoen mensen hiermee te maken zonder dat ze dit realiseren. Jawly vindt dat dit anders kan. Door het gebruikelijke gebit over te slaan en bezig te gaan met een dagelijkse routine wordt je kaak gedwongen om te ontspannen. Oprichters van Jawly, Max Rogmans en Elianne Moes, zijn te gast bij Jonathan en vertellen meer over hun nieuwe product. 

Dutchies opent haar eerste fysieke winkel in Den Bosch. Het bedrijf in telefoonaccessoires is in 2022 opgericht door Anne de Korte. Zij reisde een jaar door Afrika en irriteerde zich mateloos aan het beperkte aanbod in goede telefoonhoesjes met een koord. Dus besloot ze om het product zelf op de mark te brengen.  In De Ondernemer vertelt ze welke waardevolle ondernemerslessen ze de afgelopen jaren heeft geleerd.

Op 8 juni worden de genomineerden van de EY Entrepreneur Of The Year bekend gemaakt in het Concertgebouw Amsterdam. De prijs is gerangschikt in verschillende catagorieën; entrepreneur, family business, social impact, emerging entrepreneur. Te gast is programmaleider Rene Carrillo.

De Ondernemer
Elke dinsdag schuiven tussen 11:00 en 12:00 uur (top)ondernemers en andere experts aan in de studio in het programma De Ondernemer.

In De Ondernemer delen ondernemers en experts hun visie op onder meer personeel, online marketing, financiering en innovaties.

De Ondernemer is wekelijks op dinsdag van 11:00 tot 12:00 uur live te beluisteren op New Business Radio en is ook te zien via de homepage van De Ondernemer, YouTube en Facebook.

Na de uitzending is het programma terug te luisteren via je favoriete podcastplatform.

Luister deze aflevering ook via onze iOS app. Download hier.

Foto: Jawly

 

 

Luister live