
Van persoonlijke ondergang naar herstel en ondernemerschap
Nederland kent een stijgende lijn als het gaat om verslavingen, dat blijkt uit onderzoek. Door deze ontwikkeling neemt ook het aantal verslaafden dat in behandeling gaat toe. Verslavingszorgorganisatie Trubendorffer ziet dat klinische opnames ook op een andere manier kunnen.
In Let's Talk Business ontvangt Ron Lemmens oprichter Dick Trubendorffer. Hij vertelt over zijn eigen ervaring met verslaving en de behandeling die hij heeft gevolgd. Trubendorffer is gespecialiseerd in ambulante verslavingszorg, waarbij cliënten niet worden opgenomen, maar vanuit hun eigen leefomgeving aan hun herstel werken. De organisatie positioneert zich nadrukkelijk als alternatief voor opnamegerichte zorg en richt zich ook op mensen met een dubbele diagnose.
Let's Talk Business
Elke werkdag ontvangt New Business Radio tussen 10:00 en 11:00 uur ondernemende mensen met inspirerende verhalen in Let's Talk Business.
Hoe is jouw bedrijf ontstaan en wat was de vonk? In het radioprogramma Let’s Talk Business gaat het uiteraard over de business, maar zeker ook over de ontwikkelingen in het bedrijf, de markt en de branche. Er wordt teruggeblikt, vooruitgekeken en er worden persoonlijke ervaringen gedeeld. Wat ging er goed, wat zijn leerpunten en hoe ziet de business er over vijf jaar uit?
Dit alles in een één uur durend radioprogramma onder de enthousiaste begeleiding van presentatoren Ron Lemmens, Fabienne de Vries en Martine Hauwert.
Let’s Talk Business wordt mede mogelijk gemaakt door Baaz.nl.
Luister deze uitzending ook via onze app. Download hier.