
Van strategie naar zichtbare impact
Vrijwel elke organisatie heeft grote strategische ambities. Digitale transformatie, inclusie, wendbaarheid of duurzame groei staan hoog op de agenda. In deze Company Challenge staat de Impact Generator centraal. Een aanpak die organisaties helpt om de kloof tussen denken en doen te overbruggen. Niet door alles vooraf dicht te timmeren, maar door medewerkers actief te betrekken, ideeën snel te toetsen en te leren van wat er in de praktijk gebeurt. De ervaringen laten zien dat juist daar eigenaarschap ontstaat en ambities tastbaar worden, of het nu gaat om maatschappelijke vraagstukken, digitale transformatie of organisatieverandering.
Te gast zijn managing consultant Bram van der Graaf en consultant Sven Bonte van organisatieadviesbureau SeederDeBoer. Zij werken dagelijks met organisaties die vastlopen in de uitvoering van hun strategie.
Company Challenge
Elke eerste en derde donderdag van de maand tussen 11:00 en 12:00 uur hoor je de Company Challenge.
Leidinggevenden lopen regelmatig tegen lastige vraagstukken in de organisatie aan. Dit zijn vraagstukken waar ze zelf niet de kennis, ervaring of de tijd voor hebben om het op te lossen. Tijdens 'Company Challenge' hoor je de vraagstukken waar jij en jouw vakgenoten mee worstelen en de adviezen en tips van ervaren leidinggevenden en experts.
De vraagstukken zijn herkenbaar of zorgen ervoor dat je weer nieuwe onderwerpen hoort, waar aandacht aan besteed moet worden. De adviezen kun je direct toepassen in je eigen organisatie.