
Wat is de staat van cybersecurity?
Hoe veilig zijn we echt, waar zitten de grootste blinde vlekken en wie heeft er eigenlijk de controle over onze data. In People Work Technology ging expert op het gebied van ICT trends Richard Bordes in gesprek met Philip van Gendt van AvePoint, Coen Hamers, Roel de Cort van Adfinis en Danny Krieger van Infinigate.
People Work Technology
Alles weten over hoe mens, werk en technologie samen optimaal tot hun recht komen? Dat hoor je vrijdagmiddag in de allereerste uitzending van People Work Technology. Expert op het gebied van ICT trends Richard Bordes spreekt elke maand met spraakmakende gasten uit de wereld van innovatie, techniek en IT. Deze aflevering duikt Richard Bordes in de staat van cybersecurity.
Na de uitzending zijn alle interviews terug te luisteren via je favoriete podcastplatform.
Luister elke tweede en vierde vrijdag van de maand van 14:00 tot 16:00 uur naar People Work Technology met Richard Bordes.