Nieuws

Meri Nasole en Ron Lemmens

Deze aanpak van credit management werkt in jouw voordeel

Luister naar New Business Radio LIVE! met Ron Lemmens.

Meri Nasole van The Spanbroker laat in haar nieuwe boek 'van afvoerputje naar goudmijn' zien hoe een andere aanpak in credit management leidt tot meer winst, hogere klanttevredenheid en een positieve cashflow, zonder extra omzet te hoeven genereren. Het geheim deelde ze in New Business Radio LIVE met Ron Lemmens.

Uit onderzoek van e-commercespecialist Loopper onder ruim duizend Nederlandse werknemers, blijkt dat bijna de helft van hen vindt dat er te weinig aandacht is voor waardering op de werkvloer. Maar liefst 43% zegt nooit iets extra’s te ontvangen buiten vaste momenten zoals verjaardagen of kerst en 55% vindt dat werkgevers te weinig persoonlijke momenten aangrijpen om waardering te tonen. Tegelijkertijd geeft bijna negen op de tien werknemers aan dat een attentie hun gevoel van waardering vergroot. Edwin den Hartog vertelde er meer over.

In de Amsterdamse Kinkerstraat bouwt ondernemer Koen Kuipers aan zijn meatball burger-speciaalzaak. Het concept is simpel: ambachtelijk ballen met verse ingrediënten en een originele twist. 

De mediafavorieten in de Inspire Top 3 kwamen dit keer van Radiocoach Pierre Papa. 

Nummer 1 - Where Do I Begin? (boek)
Nummer 2 - Game Changers Radio (podcast)
Nummer 3 - Breaking Breakfast (podcast) 

New Business Radio LIVE!
Elke donderdag van 16:00 tot 17:00 uur hoor je hét magazine programma van New Business Radio.

Hét programma waar de ontwikkeling van de business en jouw persoonlijke ontwikkeling centraal staan. In hoog tempo komen innovaties, ondernemersverhalen, inzichten uit de wetenschap en de Inspire Top 3 langs. Met drie verschillende studiogasten en drie verschillende onderwerpen staat het programma garant voor afwisseling en sfeer!

New Business Radio LIVE! wordt mede mogelijk gemaakt door MKB Brandstof, overal in Nederland tanken en laden.

Luister live