
Hedwig Sietsma te gast in Move on Up
"Ik ben opgevoed met een bepaalde set normen en waarden, en ik ben niet bang om de confrontatie op te zoeken als ik denk dat iets niet klopt." Hedwig Sietsma vertelt bij Gerben in Move on Up openhartig over haar carrière; van het verduurzamen van KLM tot haar huidige rol als Global Sustainability Director bij Fugro, gespecialiseerd in bodemonderzoek.
In Move on Up van BusinessWise, spreekt Gerben van Driel met de bedrijfstalenten van vandaag, misschien wel de leiders van de toekomst. Persoonlijke verhalen, frisse ideeën en hun blik op wat er komen gaat. Inspirerend, energiek en vol ambitie.
Move On Up bij BusinessWise en New Business Radio met Gerben van Driel. Elke dinsdag live tussen 13:00 en 14:00 uur. Ook te beluisteren als podcast via je favoriete podcastplatform.