
Van hondenbrok naar groeistrategie
De markt voor diepvriesdiervoeding groeit snel. Consumenten zoeken steeds vaker naar natuurlijke voeding voor hun huisdieren, maar gemak blijft essentieel. Hoe speel je als merk in op deze veranderende behoeftes én bouw je tegelijk aan internationale groei?
In deze Business Update ging Ron Lemmens in gesprek met Robin van de Bruinhorst, Managing Director bij Q-Petfood. Het bedrijf werd begin 2022 afgesplitst van Queens Products om zich volledig te richten op de petfood business. Met Smuldier als marktleider in Nederland en het nieuwe internationale merk PetFoodie timmert Q-Petfood hard aan de weg.
Samen spraken ze over de groeistrategieën binnen Nederland en daarbuiten. Hoe overtuig je een supermarkt om ruimte te maken voor diepvriesdiervoeding en welke lessen neemt Q-Petfood mee naar de buitenlandse markt?
New Business Radio Update
New Business Radio maakt speciale updates & podcasts om iedere sector te informeren. De updates worden uitgezonden op New Business Radio en de podcast wordt tevens verspreid via alle bekende podcastkanalen (o.a. Spotify & Apple Podcasts) en social media kanalen.
In deze updates hoor je een ander geluid. Los van het traditionele nieuws, hoor je van ondernemers wat er leeft binnen hun bedrijf of sector en delen zij hoe zij hier mee omgaan. Wat voor kansen ontstaan er en hoe kan je als organisatie zo optimaal mogelijk bewegen in een tijd als deze?
Tijdens de non-stop uren op New Business Radio hoor je altijd al de meeste interessante updates over innovatie en duurzaamheid. Wat zijn de interessante ontwikkelingen in jouw branche? Wat is er anders? Laat het ons weten!
De Business Update op New Business Radio wordt mede mogelijk gemaakt door Hét Ondernemersbelang.