
Duurzame mobiliteit begint bij gedrag
Werkgevers bieden steeds vaker duurzame mobiliteit aan als onderdeel van hun arbeidsvoorwaarden. Maar ondanks goede bedoelingen laten veel organisaties nog kansen liggen. Complexe regelgeving en onderschatting van de gedragsveranderingen zorgen ervoor dat goed beleid lang niet altijd vanzelf leidt tot duurzame keuzes.
Bij &Morgen weten ze hoe je dat wél voor elkaar krijgt. Directeur en expert mobiliteitsbeleid Jos Hollestelle legde uit hoe je als werkgever slim gebruikmaakt van de WKR en beleid ontwikkelt dat duurzame mobiliteit stimuleert. Gedragsexpert Tanja van Kooten zoomde in op de menselijke kant: wat werkt écht om reisgedrag te veranderen?
In de studio bij Ron Lemmens deelden Jos en Tanja de inzichten uit hun trendrapport en praktijkvoorbeelden.
New Business Radio Update
New Business Radio maakt speciale updates & podcasts om iedere sector te informeren. De updates worden uitgezonden op New Business Radio en de podcast wordt tevens verspreid via alle bekende podcastkanalen (o.a. Spotify & Apple Podcasts) en social media kanalen.
In deze updates hoor je een ander geluid. Los van het traditionele nieuws, hoor je van ondernemers wat er leeft binnen hun bedrijf of sector en delen zij hoe zij hier mee omgaan. Wat voor kansen ontstaan er en hoe kan je als organisatie zo optimaal mogelijk bewegen in een tijd als deze?
Tijdens de non-stop uren op New Business Radio hoor je altijd al de meeste interessante updates over innovatie en duurzaamheid. Wat zijn de interessante ontwikkelingen in jouw branche? Wat is er anders? Laat het ons weten!
De Business Update op New Business Radio wordt mede mogelijk gemaakt door Hét Ondernemersbelang.