Nieuws

200525 Marketing Report

Ron Adams van Allianz Direct in Marketing Report

Een nieuwe aflevering van Marketing Report gemist?

Peter Wybenga en Bas Vlugt spraken in deze uitzending met Ron Adams van Allianz Direct, Frank Van den Steen van MSC Cruises, Sjoerd van der Meijden en Koen Dittmar van Adswag, Lisette Samplonius van Finally an Agency, Liesbeth Tol-Moeke van ECOstyle én Sanne Demir en Niels Braat van DCVF.

In Marketing Report ontvangen presentator Peter Wybenga en sidekick Bas Vlugt, elke derde dinsdag van de maand, bepalende spelers uit de wereld van de marketingcommunicatie. Ze gaan in gesprek over innovaties en trends in media, creatie en data.

Marketing Report is elke derde dinsdag van de maand, tussen 18:30 en 20:00 uur, te beluisteren op New Business Radio. Na de uitzending is het programma terug te luisteren als podcast (o.a. via Apple Podcast en Spotify) en op de portal www.marketingreport.nl.

Marketing Report is mede mogelijk gemaakt door Adswag, DCVF, Spotta en Havas Media.

Luister live