
Een productievere toekomst: de rol van impactvolle innovatie
Innovatie verhoogt de arbeidsproductiviteit. Desondanks kan de implementatie van innovaties traag verlopen. Goedele Geuskens, senior researcher bij TNO, deelde concrete strategieën om innovatie sneller en effectiever te integreren in organisaties.
Service is toch mensenwerk? Maar wat als je die mensen nauwelijks kunt vinden?
In een arbeidsmarkt waar goed personeel schaars is, wordt de druk op klantenserviceteams steeds groter. Hoe houd je de service op peil – of zelfs beter – met hetzelfde aantal mensen? Te gast was Alexander Wijninga, CEO van Watermelon. Met zijn bedrijf bouwt hij aan volledig autonome AI-agenten die niet alleen klantvragen beantwoorden, maar ook de hele servicebeleving naar een hoger niveau tillen. Zijn missie? De klantenservice voorgoed veranderen – met technologie die medewerkers ondersteunt, niet vervangt.
Daarnaast besprak Glenn de impact van gevaarlijke stoffen op de werkvloer. Bedrijfsarts en hoogleraar Frits van Rooy van de Universiteit Utrecht en arbeidshygiënist Remko Houba vertelden welke maatregelen nodig zijn om de risico’s omtrent het werken met gevaarlijke stoffen te verkleinen.
People Power is hét online radioprogramma van Glenn van der Burg over de kracht van mensen in organisaties. People Power richt zich op managers, ondernemers en professionals die hun organisatie beter wil laten presteren en hun mensen gelukkiger willen maken in hun werk. Met gasten in de studio, telefonische interviews en de laatste inzichten uit wetenschap en managementliteratuur in vogelvlucht.