Nieuws

People Work Technology 081124

Zonder IT staat de wereld stil

Tijdens People Work Technology stonden de verhalen achter de ICT centraal.

Zonder IT staat de wereld stil. Natuurlijk kunnen we het hebben over alle technische details, maar tijdens People Work Technology praten we liever over de verhalen áchter de ICT. Wat betekent het voor ondernemers of werknemers? 

Richard Bordes sprak met Esther Hovenkamp en Maarten Werff van Conscia over het managen van risico’s in de supply chain. Menno Burger van SLTN vertelde over de rol van AI in bedrijfsprocessen en hoe het efficiëntie en besluitvorming verbetert. Gert Jan Scheer van M-Search nam Roel Mels en Wijnand van Leeuwen mee naar de studio en besprak met ze wat zij zoeken in een ICT-werkgever.

Tot slot sprak Richard Bordes met Harry Beijersbergen van Intel en Mark Jansen van SLTN over het ondersteunen van medewerkers in een digitale werkomgeving. Hoe helpt technologie organisaties om zowel hun processen als mensen te versterken?

People Work Technology
Luister elke tweede en vierde vrijdag van de maand van 14:00 tot 16:00 uur naar People Work Technology met Richard Bordes.

Alles weten over hoe mens, werk en technologie samen optimaal tot hun recht komen? Dat hoor je in People Work Technology. In dit programma ontvangt Richard Bordes elke maand spraakmakende gasten uit de wereld van Innovatie, Techniek en IT.

Na de uitzending zijn alle interviews terug te luisteren via je favoriete podcastplatform.

Luister live