Bijtertje gezocht!
Wij zoeken een commercieel talent die ons team in de Radiofabriek komt versterken! Per direct zoeken wij naar een enthousiaste Accountmanager Content!
Wij zoeken een commercieel talent die ons team in de Radiofabriek komt versterken! Per direct zoeken wij naar een enthousiaste Accountmanager Content!
Een uitzending gemist en wil je die terugluisteren? Dat kan vanaf nu ook op onze Spotify!
Grote en kleine spelers uit de financiële wereld hoor je in Financials van morgen! Elke tweede donderdag van de maand tussen 16:00 en 17:00 uur met Ron Lemmens!
Ben jij helemaal up-to-date met de nieuwste business innovaties? Wil je voorop lopen in de markt en vind je het leuk om creatief mee te denken over de invulling van onze programma's...?
Elke maandag van 15:00 - 17.00 uur hoor je Glenn van der Burg met hét online radioprogramma over de kracht van mensen in organisaties!
Alles over media start-ups en de nieuwste media innovaties, elke eerste donderdag van de maand tussen 16:00 en 17:00 uur met Bert Kok en Rick van Dijk!
Een uitzending gemist en wil je die terugluisteren? Dat kan vanaf nu ook op onze ITunes!
Informatie en business entertainment combineren bij je op de zaak? Dan komt Richard Bordes graag langs!
Op zoek naar een origineel teamuitje? Kom dan met een team collega's of klanten radio maken! We stomen je in recordtempo klaar om geheel zelfstandig je eigen radioprogramma te maken!
Heb je een interview gemist? Geen probleem! Luister het eenvoudig terug via New Business Radio Gemist
Hoe kijkt de consument naar de veranderende energiemarkt en wat is de rol van de consument, energieleverancier en installateur hierin? John van den Dungen van Feenstra en Jeroen van Loon van Nuon schoven aan bij Martine Hauwert in een NBR Update!
New Business Radio Update
Tijdens de non-stop uren op New Business Radio hoor je de meeste interessante updates over innovatie en duurzaamheid. Wat voor een interessante ontwikkelingen spelen er in jouw branche? Laat het ons weten!